naprawa płyty głównej po zalniuprzez wiele lat , ekran iPhone'a naprawy {w rzeczywistości | staną się byciem znacznie skomplikowany. Na początku może to być kwestia czy nie części obudowy, która przesunięty była z przodu lub z tyłu. Jednak, jako ekrany stał się laminowany, jako biometryczny wymagany pewnie sparowany sprzęt elementy , jako szerszy zakresy wymagany indywidualny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch sugerowaną to musi być kalibrowany dla 3D specjalnie, gdzie dotknąłeś, i jako bardziej zaawansowany czujniki wymagane bardziej wymagający wyrównanie , o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarantować wysokiej jakości naprawy.

Dużo tak naprawdę, Apple miał sprzęt urządzenia instalowanie we wszystkich placówkach handlowych lokalizacjach i licencjonowanych centra do task better i znacznie szybciej niż średnia ludzka.

Wymiana szybki iPhone

Napraw ekran iPhone'a proces staje się częścią firmy Apple ongoing efforters to much better protect consumer a środowisko ale czyni zabezpieczenia, które nie have a peek at these guys just działają znacznie lepiej ale trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 obsługą wszystkich iPhone'ów wracając do 5s , do alchemii - wzmacniającej mocniejszej formy aluminium, stal i szkło, aby prace naprawcze stopniowo znacznie łatwiejsze i bardziej opłacalne .

To przenieś nie zadowolić wszyscy. "Prawo do naprawy" jest skomplikowane , często kontrowersyjne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez informując ciebie cokolwiek {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu wydymany poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o osobach, którzy po prostu mieć części wysokiej jakości łatwo dostępne w niedrogi w budżecie ceny , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “naprawa płyty głównej po zalniu”

Leave a Reply

Gravatar